Kuna Bathi segistituru konkurents jätkub ja tootmiskulud kasvavad jätkuvalt, on Bathi segistitootjate kasumimarginaalid sunnitud pingutama.

- May 11, 2019-

Kuna võistlus vannisegisti turul jätkab intensiivistumist ja tootmiskulud kasvavad jätkuvalt, on Bathi segistitootjate kasumimarginaalid sunnitud pingutama. Vannisegisti edasimüüjad helistavad: äri on keeruline teha! ei ole hea, kuidas peaks Bathi segisti edasimüüja minema?

1.Kulude kokkuhoid

Nüüd äri vanni segisti on halvenenud ja hullem.Kui sa ikka tahad laiendada poodi, suurendada oma investeeringuid.See peab suutma jätkuvalt säästa raha, et oleks võimalik endale lubada, ning sisend ja väljund ei pruugi olla proportsionaalsed. Siis on probleem tulekul, kitsendades poe piirkonda, milline on vannisegisti näidisekujundus? Sisemised märkisid, et Interneti-tehnoloogiat, näiteks VR-süsteemi, saab kasutada selleks, et kuvada kõik disainerid, mida edasimüüjad saavad teha. võib näidata ka kõiki vanni segisti tooteid, säästes palju proovi kuvamiskulusid. Erinevaid stiile, värve ja disainilahendusi saab kiiresti kuvada, kõrvaldades proovide paigutamise arvelt.See on kasutada stseeni turustamist. Inimesed, kes oskavad Bathi müüa segisti nagu see, 10 komplekti müümine kuus ei ole probleem!

2. Omanike kaasamine ukse juurde

Aeg avada Bath segisti pood on läbi, ja kui konkurents kasvab, Bath segisti kauplustes vaja leida rohkem võimalusi, et meelitada potentsiaalsetele klientidele poe.Interneti kõrgtehnoloogilised vahendid, Bath segisti edasimüüjad võivad kujundada erinevaid stiile Bath segisti äsja avatud kogukonna peavooluüksuste disain, mis teeb kogukonna ümberehitamise, juhised „tasuta disaini salvestamiseks kauplusesse, tasuta tulemused“ ja muud vormid, et meelitada omanikke algatama uksed , raskuste ületamiseks.

3.Kasutage kasutaja viskoossust

Pärast kliendi saabumist Vannisegisti poodi, peab ta püüdma oma parima, et oma aega peatada. Praegu võimaldab Bathi kraanikauplus kasutajatel osaleda oma tulevase kodu kujundamisel.