Kuidas valida parimat kraani , Siin on mõned näpunäited

- Feb 18, 2020-

Segisti valimisel võime kaaluda palju küsimusi. Kas seda saab pikka aega kasutada? Kas see reostab vee kvaliteeti? Kraan on nii oluline, nii et kuidas kraani valida? Arvan, et peaksime pöörama tähelepanu järgmistele punktidele:


1. Valige keraamilise klapi südamik

Materjalivalik: keraamiline klapisüdamik, millel on kõige suuremad kulud.

Kvaliteedi hindamine: lüliti mitte tilkumise katse peab olema vähemalt 200000 lülitusaega.

Sensoorne hindamine: keerake käepide üles, alla, vasakule ja paremale, kerge ja takistusteta.

22


2. Materjali valik

Messing on kõige sobivam bakteriostaatilise toimega kraanimaterjal, mille hulgast on kõige sobivam H59 vask, kvalifitseeritakse ka pliisisaldus, H62 vaskpliisisaldus on väiksem ja korrosioonikindlam; roostevaba teras võib olla pliivaba ja valida saab 304 toidukvaliteediga roostevabast terasest materjali, mis võib pikka aega puutuda kokku joogiveega.

Reostuse hindamine: pliisisaldus katses ei tohi ületada 5 μg / L, mis on kvalifitseeritav. Sensoorne hindamine: messing on tuvastatav kaalu järgi. Messing on raskem ja raskem ning muud alternatiivsed materjalid on kergemad ja pehmemad. Roostevaba terast saab võrrelda sama toidukvaliteediga roostevabast terasest valamuga.

shower


3. Kas mulliga

Mullitaja ülesanne on muuta vesi voolavaks õrnaks ja pehmeks, mis võib teatud määral vett kokku hoida. Lisaks on sees sees väike võre, mis võib filtreerida mõned lisandid. Vee kvaliteet on erinevates piirkondades väga erinev ja segisti suurt ulatust on raske vältida, mis eeldab, et ka veelaine seade peaks olema hõlpsasti puhastatav ning katlakivi on mugav eemaldada ainult sõrmedega, et kraani kasutusiga pikendada.

33


4. Pinna läikivus ja servanurk

Hea kraanipinna läikivus on väga ühtlane, ilma igasuguste põrke- ja õhuavadeta, ilma liiva-, pragu- ja oksüdatsioonikohata. Pärast käega katsumist ei jäta see põhimõtteliselt jälgi ja läikivus on suhteliselt hele.

Kvaliteetse kaubamärgi kraan on kaetud 3–5 kihiga, ühtlase poleerimisega, ümarate servade ja nurkadega, teravate servade ja nurkadega jne. Kraani segisti pinnale kantud kroomimist peetakse suhteliselt küpseks elektrolüüskatteks. Lisaks on põhiosade vahelised vuugid ka väga lähedal, ilma igasuguse lõtvuseta. Näiteks Hans Geyeri segistid on kõik 5 kihiga kaetud.

333