Ühe augu basseini paigaldamine Dušisegisti.

- May 25, 2019-

1.Concealed dušš, vann Dušisegisti

Pärast varjatud segisti ostmist on dušisegisti kraan üldiselt seina sisse ehitatud.Pöörake tähelepanu vannitoa seina paksusele enne paigaldamist.Kui sein on liiga õhuke, siis ei lasta rull maha. ventiilikorki ei tohiks maetud ajal kergesti eemaldada, et vältida tsemendi ja muude majapidamiste kahjustamist ventiili südamikku, kui see on maetud.Lisaks tuleb klapisüdamiku eelnevalt matmisel pöörata tähelepanu ka ventiili südamiku üles- ja allapoole ning vasakule ja paremale suunda, et vältida olukorda, kus ventiili südamik on maetud valesti.Kui seinakinnitusega dušisegisti on eelnevalt maetud veetorusse, on suurus kõrvalekalle ja reguleerimist saab kasutada positsiooni reguleerimiseks.

2.Ühe augu pesa paigaldamine Dušisegisti

Ostes ühe käepideme basseini Dušisegisti, peate pöörama tähelepanu vee väljalaskeava läbimõõdule. Suurem osa turust on nüüd kõva toru sissevoolav vesi, mistõttu peaksite pöörama tähelepanu vee sisselaskeava kõrgusele ja jagama selle basseinis kuni 35.Valige paigaldada spetsiaalne nurkventiil ja nurkventiil tuleb fikseerida seinakontakti kuuma ja külma veetoruga. Kui leiad kauguse nurkventiili ja veetoru vahel dušisegisti, saate osta pikendatud veetoru, et ühendada. Ärge kasutage ühendamiseks muid veetorusid, sest kui veerõhk on liiga suur, langeb see kergesti maha ja lekib, mis toob ka kahju Kui sisselasketoru on liiga pikk, et ületada väljalasketoru, võite lõigata osa vastavalt oma vajadustele. Kui nurk ei sobi, siis painutage seda vajalikku asendisse. 90 kraadi või rohkem kui 90 kraadi. Ära unusta osta väikest dušši liidest kraan paigaldada basseini vee eemaldamiseks.Ärge unustage loputada veetorud maetud seina enne paigaldamist.

3.Ühe köögi köök Dušisegisti paigaldamine

Nõue on stabiilne, sest köögi-dušisegisti kasutatakse sagedamini ning seda liigutatakse ja liigutatakse, nii et seda on kerge lõdvendada, nii et lukustusmutrit tuleb pingutada. kruvi, et suurendada mutri kinnitamist.Selline stabiilsusefekt on väga hea.Kui see suudab lahendada vee eemaldamise ja tõmbamise probleemi, on see tulevikus hea trend.

4.Toit, vanni Dušisegisti (seinale paigaldatud) paigaldus

Kui olete ostnud duši, vanni ja seinale paigaldatud dušisegisti, saate valida õige toru kõrguse, et matta veetoru. Vahemaa kuumade ja külma veetorude vahel on 15 cm. Ära unusta veetorusid enne loputada paigaldamine, et vältida liigset vee kvaliteeti ja dušisegisti kahjustamist.

5.Vooliku temperatuuriga dušisegisti paigaldamine

Enne termostaadi paigaldamist kontrollige dušisegisti, kas veetoru on sooja ja külma peal. Ärge ühendage kuuma ja külma vee torusid, et vältida dušisegisti normaalset töötamist. Dušisegisti, kuna veerõhk on liiga madal. Paigaldage termostaat Dušisegisti, ärge unustage paigaldada kuuma ja külma vee filtrit.