samba kraan on meie kodus suplemise üldine varustus.

- May 18, 2019-

Pillar kraan on meie kodus suplemine tavaline varustus. Kui samba kraan ei toimi, peame mõnikord tegema iseenda tõrkeotsingu ja paranduse .Kuidas demonteerida samba kraani rike?

1.Lülitage samba kraani pealüliti välja. Leia punased ja sinised täpid käepideme all. Kui avate oma käega samba kraani, ilmub väike auk.

2.Kontrollige samba kraani käega käsitsi. Vt, kas sees olev kinnituskruvi on rist või sõna, siis kasutage vastavat kruvikeerajat, et vabastada samba kraani. Mõne samba kraani kruvi on nelinurkne auk (nagu Moen ), mis on rohkem tülikas.Kui tööriista ei ole, siis ärge vigastage kruvipordi pilari kraani asendustööriistaga, mida saab eemaldada.

3.Kui kruvi lahti keerata, on võimalik eemaldada samba kraani käepide.

4.Selles punktis näete suurt vaskmutrit.Pärast mutri eemaldamist suure liigutatava mutrivõtmega saab eemaldada samba kraani pool.

5. Jälgige, kas vasktasapinna all oleva kraaniventiili südamiku all on ebatasane või on peened liivaosakesed. Eemaldage kummist tihend, et näha, kas on kahjustusi.

6. Üldiselt samba kraani on hea terviklikkus ja kõrge usaldusväärsus.Seetõttu pärast avamist samba kraani, ei ole sageli ilmne probleem.Sel juhul on piisav, et muuta spool.

7. Paigaldage samba kraan vastupidises suunas, nagu eespool kirjeldatud.