Vannisegisti puhastamiseks on peamiseks tooraineks valge äädikas.

- Apr 19, 2019-

Vannisegisti blokeeritakse pärast pikka kasutusaega.See on loomulik.See ei tähenda, et vanni segisti on katki.Ärge muretsege, sa ei pea ostma uusi.See on tingitud pikkusest põhjustatud pikk -vett vabastamine veest.Sa pead ainult lahti võtta ja puhastada vannisegisti.Kuulamine demonteerimine ja puhastamine palju inimesi võib tunda probleeme, tegelikult, operatsioon on väga lihtne, Bath segisti ei ole täielikult eemaldada Bath segisti tükid Kõige tähtsam on see, et lasete vannisegisti pesta.

Peamine tooraine puhastamiseks Bath segisti on valge äädikas.See on ka mingi materjal, et pere on.Pärast me eemaldada dušš, panime dušš Bath segisti arvesse väike pott täis valge äädikas umbes kaks tundi. Pärast leotamist, pintsliga hambaharjaga ja loputage veega, kui on olemas tugev veehoidla, koorige sidruni viiludega.Puhastamine Vannisegisti tuleb pöörata erilist tähelepanu mitte kasutada tugevat hapet, et vältida korpuse teket duši pinnal. veenduge, et vannisegisti ei blokeeriks, peaksime puhuma vannisegistit iga kuue kuu tagant või vähem, nii et sa ei pea enam muretsema vannisegisti äkilise ummistumise pärast, mis mõjutab teie suplusmeeleolu.

Selleks, et tagada vanni segisti kasutusiga, ei tohiks vannisegisti vahetult Yuba all asuda ning vann on parim üle 60 cm, ning kasutavad sageli pehmet lappi, et kleepida duši pinnale veidi jahu. et vannisegisti on ikka nagu uus.