Ühe käepidemega kraan kasutab ainult ühte auku ja kahekordset käepidet võib jagada ka nelja-tollise auku ja kaheksa-tollise auguga

- Apr 01, 2019-

Praegu jaotatakse turule turul tavaliselt kaks stiili, nimelt ühe käepidemega kraan ja topeltkäepidemega kraan. Ühe käepidemega kraan kasutab ainult ühte auku ja topeltkäepidet saab jagada ka nelja -inch augud ja kaheksa-tollised augud, mida saab osta vastavalt ostu tabelile.Vahemiku stiil sõltub.Saate alustada kolmest aspektist: Tap's välimus ja stiil.Kui see on liitumisagent, siis sõltub see sellest mis puudutab tootja.Valides, see on kvalifitseeritud olema särav, ei õhumullid, ei ole defekte, ei kriimustusi.Valides, vajutage kraani pind oma sõrmega.Pea kraani tootja poolt kiiresti hajutada sõrmejälg, näidates et kate on hea ja sõrmejälg on üha enam trükitud.

Kõige parem on osta kogu komplekt ostmise ajal ja mõned provintsid ei vasta hilisemale etapile. Segatud kraani tavaline koputootja omab paigaldamise mõõtme joonist ja kasutusjuhendit tehases, seega pöörake tähelepanu Valides.Eksporditud tooted peaksid olema ettevaatlikumad. Pärast stiili valimist on vaja mõista ka kraani materjali. Keraamilise ventiili südamiku kraan on mugavam ja siledam. happe ja leelise suhtes ning ei vabasta kahjulikke aineid.