Bath segisti on ühine seade meie Home Improvement Vannituba ja kasutamine Vannisegisti on ka väga sagedane.

- May 16, 2019-

Vannisegisti on tavaline vannituba meie vannitoas ning vannisegisti kasutamine on samuti väga sagedane.Mõnikord leiame, et vannisegistis on tilkumine.Kui vannisegisti tilgub, ei pea me olema liiga närviline. Lihtsalt selgitage remondi põhjus.

1.Kui vesi soojendatakse, ilmub mõnikord vannisegisti tilk.Kui ilm on külm, on vee temperatuur madal.Kuna vee maht ületab temperatuuri kõrge, siis on selline vannisegisti tilkumine normaalne. teinud tehingu.

2.Mõnikord, kui te lülitate vannisegisti välja, leiad lühikese tilkumise. Tegelikult on see põhjustatud atmosfäärirõhust.Kui lülitate vannisegisti välja, on veel osa veest sees. , vesi ei saa voolata vannisegistist.Kui atmosfäärirõhk muutub või vibratsioon hävitab atmosfäärirõhu tasakaalu, voolab vannisegisti pihustist allesjäänud vesi välja.

3.Bath segisti on kasutatud pikka aega, ja paljud lisandid hoiustatakse erinevates osades.Sel juhul vannisegisti tuleb eemaldada puhastamiseks.Bath segisti osad on lahti, kui teil on lahti, kontrollige Bath segisti hoolikalt ja lõdvendage osad õigeaegselt.

2