Vaadake kraanikausi kraanikausi valamiseks kraanikausi kraanikaitse pindalale.

- May 05, 2019-

Vaakumtingimustes eraldatakse gaasi- või transpiratsioonimaterjal gaaslahendusega ning transpiratsioon või selle reaktiivid sadestatakse substraadile koos gaasioonide või transpiratsioonimaterjali ioonide pommitamisjõuga. kraan valida kraanikauss köögisegisti rakendus.Üldine Sink köök segisti pinna töötlemise protsessid on kroom, PVD, lakk, harjatud, ORB jne, igaühel on oma omadused, mis võib tuua erinevaid tundeid meie vannituba. Kõige tavalisem töötlemine Köögisegisti turustamismeetod turul, kroom on helesinine, kergelt sinise värviga metall. Kromil on ka tugev passiveerimisvõime ja seda ei ole kerge vahetada niiskes keskkonnas ning säilitada pinna läige Sarnaste väärismetallide välimus on väga dekoratiivne, nii et kroomitud kraanikauss-kraan on nüüd populaarsem tarbijate seas.

Krunt ja pealispind kantakse Köögisegisti alusele. Iga kord, kui värv on kantud, saadetakse see tolmuvaba konstantse temperatuuriga värviruumi, kus saab värvi kihi kuumutada või kõrge infrapunase kõrge temperatuuriga küpsetada. kraanil on sile pind ja läikiv värv, mis näitab sarnase klaveri visuaalset kvaliteeti, muutes kogu toote väga heaks.

Traadi tõmbamisprotsess toob metallist tekstuuri kraanikausi kraanikaussi. Sinkköögisegisti dekoratsioonivajaduste kohaselt on kraanikausi kraani pind välise jõu mõju all tekstuuritud. Traadi tõmbamise protsess jaguneb roostevabast terasest traadile joonistus, nikli traadi tõmbamine jne. Käepide muudab Köögisegisti köögisegisti visuaalse efekti karmiks ja tundub väga delikaatne, näidates vaoshoitud ilu. Köögisegisti, mis on töödeldud ORB poolt, on delikaatne tunne, andes talle nõrga võtme sügav sisemine värv koos tiheda vintage-maitsega. Sobiv pinnatöötlus võib muuta kogu kraanikausi kraani rikkalikuks ja täisvärviliseks, vali Köögisegisti ja see võib muutuda ka vannitoa viimistluseks, nii et iga ava on silmale meeldiv.