Bidee kraanipind on enamasti galvaanitud nikkel-kroomiga.

- May 03, 2019-

Bidee kraanipind on peamiselt nikkel-kroomiga galvaanitud. Elektroplaatimise nikkel-kroomi protsess on olnud viimastel aastatel, galvaniseerimisprotsess on väga küps, keemilised toorained ja lisandid on kõrge puhtusastmega ja lisandid ning elektrolüüsivahendid on arenenud.Bideti segisti elektrolüüsimisprotsessis, niikaua kui ranget protsessijuhtimist säilitatakse, hoitakse vanni, loputusvett ja seadmeid. Puhas tootmiskeskkonnas on tavaliselt vähem bidee kraaniplaatide kvaliteediprobleeme.Bideti avastamisel segisti, korrosioonikindluse põhjustavad peamiselt mõned bideet segisti tootjad, et vähendada kulusid, kattekihi aeg on vähenenud, plating kiht on õhuke ja plekkkihi kihte ei saa täielikult kompenseerida. substraat läbi peene pooride ja suur hulk rooste laike.

1) Bidee segisti klapi korpus, käepide ja kapp peaks olema valmistatud parema kvaliteediga valatud messingist või vasesulamist, roostekindlast malmist, korrosioonivaba tsingisulamist ja muudest materjalidest;

2) metalli valatud bidee segisti klapi korpus, pöörates tähelepanu valamisprotsessile;

3) lihvimine ja poleerimine peaks olema põhjalik ja tegema Bideti segisti eelplaatimist;

4) Rakendage rangelt elektrolüüsitud nikli-kroomi protsessi spetsifikatsiooni, tugevdage Bideti segisti protsessi juhtimist ja kindlustage katte paksus.