Nõudlus keskmise ja kõrgekvaliteedilise valamu köögisegisti järele kasvab,

- May 01, 2019-

Inimeste elatustaseme paranemise, elamistingimuste ja eluruumide paranemise tõttu suureneb nõudlus keskmise ja kõrgekvaliteedilise kraanikauss-kraanisegisti järele, samuti on Sink-köögisegisti pinna katmise kvaliteet kõrgem. Praegu parandatakse valamu köögisegisti, alustades materjalide valikust.

Köögisegisti plekkimise kvaliteet sõltub mitte ainult plaatimisprotsessist, vaid ka Sinaki köögisegisti maatriksmaterjalist, valamisprotsessist, eeltöötlusest ja nii edasi. Sink-köögisegisti ventiili korpus on segisti peamine komponent. valmistatud valatud messingist. ZCu40ZnPb2 hinne on kõige tavalisem. Valu seina paksus on keskmiselt 3mm. Ventiili korpus, käepide ja hea segisti kapp on valmistatud messingist.Pärast valamist, töötlemist, pinna lihvimist ja poleerimist , nikli plekkimine, dekoratiivne kroom või kroom-nikkel sulam, selline valamu köögisegisti töödeldakse enne valamist ja plaadimist. Plaadimisprotsess on hästi töödeldud ja üldiselt korrosioonikindel.Sink-köögisegisti korrosioonikindluse suurendamiseks Sink-köögisegisti hinne, mitmetasandiline niklimisprotsess on samuti kasutatav.Kuid tootmiskulude säästmiseks on mõnedel ettevõtetel suur hulk vaskjäätmeid valatud messingis, mis põhjustab valatud rinnahoidjad s sisaldada suurt hulka lisandeid.Vahendi köögisegisti pind on lahti, sisaldab rohkem villid ja on talumatu.Pitsemine ja pitsimine toimus pärast happesoola pihustamistesti.

Mõned tootjad kasutavad isegi malmi ja tsingisulameid, mis on kõrvaldatud toorainena.Kuna malmist on kerge roostetada ja tsingisulam ei ole korrosioonikindel, on nendest toorainest valmistatud valamu köögisegisti kalduvus roosteplekkidele. tundi happe soola pihustuskatse, klapi keha on palju vigu nagu rooste laigud ja pitting.There on ka tootjad Sink köök segisti ventiil korpus on valmistatud messingist, ja käepide ja kapoti on valmistatud halvemate materjalide nagu valatud raua ja plastik.Pärast 24h happesoola pihustuskatset ei ole klapi korpuse küljes sageli kraanikausi kraanikauss. Keedu ja kapoti tõsine korrosioon põhjustas Sinki köögisegisti ebaõnnestumise, vähendades kraanikausi kraanikausi.