Stoppklapi minimaalne voolutakistus on samuti suurem kui enamik teisi ventiilide tüüpe, kuna voolu suund muutub selliste klappide kaudu läbi.

- May 10, 2019-

Stoppklapi minimaalne voolutakistus on samuti suurem kui enamik teisi klapitüüpe, kuna voolu suund muutub läbi selliste klappide läbimise. Siiski võib seda olukorda parandada vastavalt stoppklapi struktuurile ja paigutusele. Ventiili varre sisselaskeava ja väljalaskeavade suhtes. Samaaegselt. Seiskamisventiili avamise ja sulgemise vahelise väikese käigu tõttu võib tihenduspind taluda mitmekordset avamist ja sulgemist, nii et sulgeventiil sobib sageli sagedase vahetuse jaoks .

Stop-ventiili saab kasutada enamikus meediumivoolusüsteemides. Petrokemikaalide, elektri-, metallurgia-, linnaehitus- ja keemiatööstuse erinevate kasutusviiside jaoks on välja töötatud erinevad ventiilide vormid.

Stoppventiili kasutamine on äärmiselt tavaline, kuid suure avamis- ja sulgemismomendi ning pika konstruktsiooni pikkuse tõttu on nimiläbimõõt tavaliselt piiratud kuni 250 mm, kuid ka 400 mm, kuid erilist tähelepanu tuleb pöörata suunale. Üldiselt voolab stoppklapp keskmisest alla 150 mm peamiselt ventiilikettast allpool ja stoppklapi keskkond üle 200 mm voolab enamasti klapi klapi ülalt. See on tingitud klapi sulgemismomentist Avamis- või sulgemismomendi vähendamiseks varustatakse 200 mm või rohkem peatusklapiga tavaliselt sisemine ümbersõit või välimine möödavooluklapp.