Kui paigaldate valamu kraani, peate pöörama tähelepanu detailidele ja käitlema üksikasju parema vältimise eesmärgil, mida vältida kasutamine põhjustab halbu nähtusi.

- Apr 20, 2019-

Sink kraani paigaldamisel peate pöörama tähelepanu detailidele ja käsitlema üksikasju, et vältida selle kasutamisest tingitud halbu nähtusi.

1.Köögi renoveerimiseks paigaldatud kraanikauss

Sink-kraani paigaldamine peaks jääma köögi renoveerimise lõpus.Sink-kraani paigaldamine ei ole suur projekt.Valmistage ja paigaldage kraanikauss valmis.Pärast kraanikauss on tellitud, minge otse paigaldajale. seda.

2.Vee toru tuleb paigaldamise ajal tühjendada.

Enne kraanikausside paigaldamist tuleb veetorust välja voolata.Kui veetorustiku vesi ei ole paigaldamise ajal tühjendatud, põhjustab see tulevikus lekkekraani lekkimist ja roostet.

3.Kraan peab olema paigaldatud kindlalt

See punkt on väga oluline, et igaüks pööraks tähelepanu, kui paigaldate kraanikausi, peame pöörama tähelepanu liigendi tugevusele, kuid pöörama tähelepanu ka kuuma ja külma vee torude asukohale, ei tee viga. paigaldamine ei ole tugev, kraanikausi lähedal on lünki, mis põhjustab vee lekke.

4.Puhastage pärast paigaldamist

Sink kraan tuleb puhastada pärast paigaldamist põhjalikult puhastada prahi paigaldamise ajal.Lisaks, tahked, mida on lihtne näha iga päev valamu kraani saab ravida nagu see.Sink kraan tuleks pesta sooja veega, pesemine vedelik ja pehme lapiga nii palju kui võimalik pärast kasutamist. Normaalsed plekid saab kohe eemaldada, tavalised prügi- ja kreemiplekid on kergelt saastunud.Seda ei tohiks puhastada tugevama pesuvahendiga, toidud, mis kipuvad saastama kraanikausi nagu tee, kohv, mahl, jne. tuleb pesta kohe veega või pesuvahendiga, et vältida leeliselahuste jäämist Sink-kraani.